grecka-diyeti-fiyati

Greçka Diyeti Çayı, Grecka Life Çayı

Greçka Diyeti Çayı Nedir
Ürünümüz set halinde olup bu setin parçalarından biri de greçka diyeti çayıdır. Bu çayla ilgili bilgi vermek amacıyla bu yazımızı yazmaktayız. Grecka life çayının tek başına alınamayacağını size hatırlatır sadece set halinde satışımız olduğunu sizlere bildirmek isteriz.

Greçka çayı 30 adet sallama çayından oluşmaktadır. Toplam 15 günlük kullanım yapılabilmektedir. Kutu üzerindeki kullanıma göre.

Greçka Çayı (Grecka Life Çayı) Nasıl Kullanılır
Anasayfada ki kullanım bölümünü okumadıysanız buradan grecka life çayı kullanımını sizlere tekrar hatırlatacak olursak kahvaltı ve akşam yemeklerinden yarım saat ya da bir saat önce bir çay fincanı ya da kupa bardağı içerisine bir adet greçka diyeti çayını atıp üstüne kaynamış su döktükten sonra 4-5 dakika bekleyiniz. Çayınız demlenince afiyetle içebilirsiniz.

Greçka Çayı İçerisinde Ne Var

Grecka diyeti çayı içeriği: Karabuğday, yeşil çay, anason, rezene, funda, biberiye ve açlık otundan oluşmaktadır.

Karabuğday evlerimizde bulgurluk, pilavlık ve salatalık olarak kullanılabilen içeriğinde bir çok vitamin ve mineral içeren bir buğday türü olup genel olarak çoğu ülkede yetişebilen ve iklim ayırt etmeksizin yetişebilen bir bitki çeşididir.

Rezene: Bu bitki genelde bitki çaylarının vazgeçilmezi olduğu bilinmektedir. Ortadoğu ve Çin bölgelerinde çok eskiden beri bilinmekte ve kullanılmakta olan bir bitkidir. Rezene tohumlarının ezildikten sonra kaynatılması ile çay demlenmektedir.

Açlık Otu:  Bu bitki Afrika bölgesinde yetişen bir bitkidir. Bilinen ismi halk arasında kara sinemakidir.
Açlık otu nedir nelere iyi gelir gibileri araştırarak elde edebilirsiniz.

Greçka diyeti çayı içeriğini verdikten sonra bu yazımızı burada bitirip sormak istedikleriniz varsa bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Bu sayfa greçka çayı nedir, kullanımı nasıldır ve içeriğinde neler var ile ilgili bilgiler içermekte olup yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Set halinde olan ürünümüz ile ilgili daha toplu bilgi anasayfa da yer almaktadır. Menü aracılığı ile ana sayfamızı ziyaret edip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yazın
Greçka Diyeti