grecka-diyeti-fiyati

Greçka Diyeti Kullanımı, Grecka Life Kullanımı

Greçka Diyeti Kullanımı

Greçka diyeti kullanımı nasıldır. Bu konu ile ilgili sizlere bilgi sunacak olursak: Öncelikle ürünün set halinde olduğunu bildirmek isteriz. Bu yüzden kullanımlarını ayrı ayrı sizlere vereceğiz. Kutu içeriğinde 1 adet greçka çayı, 1 adet greçka tozu ve 1 adet greçka yapı yer almaktadır.
grecka-life-kullanimi

Greçka Life Kullanımı

Greçka çayı kullanımı: Günde 2 defa sabah kahvaltısından ve akşam yemeğinden yarım saat önce kullanılması önerilir. Bir adet çayı kaynamış su içerisine bırakıp demlenmesini bekledikten sonra içebilirsiniz.

Greçka Yağı Kullanımı: Yağı vücudunuzda uygulamak istediğiniz bölgeye ellerinizle bir kaç dakika masaj yaparak sürüp kullanabilirsiniz.

Greçka tozu kullanımı: Set içerisinde yer alan toz kullanımı günde bir defa önerilmektedir. Öğün arasında kullanılması önerilir. Meyve suyu, yağsız süt ya da bir kase yoğurt içerisine yaklaşık bir tatlı kaşığı koyup iyice karıştırdıktan sonra kullanabilirsiniz.

Greçka life ürün kullanımını verdikten sonra şimdi dikkat edilmesi gerekilen hususlar hakkında bilgi verecek olursak:

UYARILAR

Özellikle hamile ve emzirenlerin greçka diyeti kullanımı yapmaması gerekmektedir.

Bunun dışında hali hazırda görmüş olduğunuz bir tedavi varsa doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Yüksek tansiyon, kalp ve damar hastalıkları, şeker hastalığı olan kişilerin kullanmaması önerilir.

Kutu üzerindeki kullanım talimatnamesini dikkatlice okuyunuz. Kullanım önerilerine dikkat ediniz. Önerilenin üstüne çıkmayınız ve saklama koşullarını okuyarak ona göre ürünü muhafaza ediniz.

Greçka diyeti kullanımı, greçka life kullanımı hakkında bilgi verilen bu sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

grecka-diyeti-yan-etkileri

Yorum Yazın
Greçka Diyeti