grecka-diyeti-fiyati

Grecka Life Tozu, Greçka Diyeti Tozu

Grecka life tozu setimizin içerisinde yer alan ara öğün olarak kullanılan bir ürün çeşididir. Daha önce çay ile ilgili bilgi verdikten sonra şimdi toz şeklinde olan ve süt ya da yoğurtla ile karıştırılıp tüketilebilen bu ürün grecka life ürünü setinin bir üyesidir.

Kaç Liradır
Grecka tozu tek başına satılmayan ve set halinde alınabilen bir ürün grecka seti fiyatı ise 54 lira olup 8 lira ayrıca kargo ödemesi vardır.

Grecka Diyeti Tozu Kullanımı
Ara öğünlerde bir tatlı kaşığı yağsız yoğurt ile karıştırılarak tüketilebilir. Bir kase yoğurt ya da bir bardak süt ile tiketilebilen bu grecka life tozu doğal bileşenlerden oluşmaktadır.

Grecka Diyeti Tozu İçerisinde Ne Vardır?
Anason, kiraz sapı, rezene, sandoloz sakızı, açlıkotu, biberiye, yeşil çay ve greçka (karabuğday) yer almaktadır.

Sandaloz sakızı: Sandoluz sakızı 5-6 metra boyda olan Kuzey Afrika da yetişen bir ağaç türünden elde edilen rengi sarımsı beyaza kaçan yapışkan bir maddedir. Sakız denmesinin sebeplerinden biri direkt güneş ışığına maruz kaldığında sakız gibi erimesidir.

Anason: Meyveleri küçük, çiçekleri beyaz olan bu bitkinin yetiştiği ortam Asya topraklarıdır. Temmuz ayında toplanan bu bitkinin boyum 50 cm kadardır. Bitki çaylarının içerisine katılarak içilen anason grecka diyeti tozu ürünümüz içerisinde de yer alan bitki türlerinden biridir.

İçerisindeki diğer bitki türleri hakkında bilgi almak için araştırma yapabilirsiniz.

Grecka life tozu nedir, nasıl kullanılır, içerik bilgisi verildikten sonra bu yazımızda burada sona ermektedir. Tam set halinde bilgi almak isteyenler anasayfamız olan http://grecka-diyeti.com/ sayfamızdan bilgi alabilirler. Eğer bulamadığınız bir bilgi varsa ve sormak istedikleriniz varsa hemen bizi arayarak detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Grecka diyeti tozu gıda takviyesi bir kutu 15 gün kullanımlıktır.

 

 

Yorum Yazın
Greçka Diyeti